آخرین پروژه های لاهیج سوله

45 سال تجربه نسل قبل در همنشــــــینی با نیرو و اندیشه جـوان و به روز در رسیدن به اهداف بزرگ پیش رو
50900 تناژ سازه
48 شهر
1250 پروژه

 • تاریخ
  فروردین 21, 1402
  مکان طرح: گیلان
  تناژ سازه: 1200 تن
  کارفرمای اصلی پروژه پل اسالم وزارت راه و شهرسازی کشور بوده و این پروژه توسط شرکت لاهیج سوله در حال انجام است.
 • تاریخ
  فروردین 21, 1402
  مکان طرح: تهران
  تناژ سازه: 1200 تن
  فاز جدید پروژه جناب توکلیان در استان تهران و منطقه نیاوران که توسط شرکت لاهیج سوله در دست اجرا است. فاز اول این پروژه نیز توسط شرکت لاهیج سوله لاهیجان در پاییز سال 1399 با موفقیت به اتمام رسید
 • تاریخ
  فروردین 21, 1402
  مکان طرح: رشت
  تناژ سازه: 455 تن
  قرارداد پروژه شرکت سیمکو در 18 مهرماه سال 1401 عقد شد. زمان تولید و همپوشانی ساخت، حمل و نصب مجموعا 60 روز کاری می باشد . از خصوصیات بارز پروژه سیمکو ارتفاع 18 متری ستونهای کناری میباشد که درروند تولید و نقشه کشی شاپ درائینگ ستونها به 2 پارت تقسیم و با اتصال فلنجی زمان نصب به هم متصل گردید . با توجه به فورس زمانی از جهت کافرما، مراحل نصب هم زمان با 3 جرثقیل 50 تن ، 20 تن و 10 تن از سه جهت شمالی ، شرقی و غربی آغاز گردید که طبق برنامه زمانبندی پروژه پیشروی داشته باشد .
 • تاریخ
  فروردین 18, 1402
  مکان: گیلان
  تناژ سازه: 260 تن
  شرکت دقیق شیمی در طرح توسعه خود ، ساخت سالنی با ابعاد دهانه 30 متری و طول 60 متری و با ارتفاع کناره 7 متر به همراه مانیتور نورگیر وسط را در دستورکارخواهد داشت. اجرای این مهم بر عهده شرکت لاهیج سوله قرار گرفت. این سازه با وزن تقریبی 127 تن بوده که رنگ آمیزی پس ازعملیات سند بلاست رده (A3) با سه لایه رنگ (زینک ریچ، اپوکسی ، پلی اورتان) و باضخامت 180 میکرون انجام گردید.کلیه عملیات ساخت و نصب این پروژه توسط ماشین آلات شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رسیده است
 • تاریخ
  فروردین 18, 1402
  مکان طرح: گیلان، اتوبان رشت-قزوین
  تناژ سازه: ۶۵۰تن
  شرکت گلستان جهت پخش محصولات غذای خود در شمال کشور اقدم به ساخت سالن تمام مکانیزه به تناژ ۶۵۰ تن در دهانه ۶۰ متر واقع در اتوبان رشت به قزوین نمود. شرکت لاهیج سوله در سال ۱۳۹۳ جهت ساخت اسکلت فولادی تمام پیچ و مهره ای این شرکت عقد قرارداد نمود. از مشخصات خاص این سالن ، ساخت۳ طبقه اداری بدون ستون میانی و در دو دهانه ۳۰ متری به صورت خرپایی بوده است که در نوع خود بسیار خاص و حساس می باشد.
 • تاریخ
  فروردین 18, 1402
  مکان طرح: تهران
  تناژ سازه: ۸۰۰تن
  پروژه برج اداری تجاری آگرین در بر اصلی خیابان اندرزگو تهران در 6 طبقه منفی و 14 طبقه مثبت مجموعا به تعداد 20 طبقه احداث گردید . با توجه به همکاری موفق فی مابین شرکت لاهیج سوله و گروه های مهندسی در پروژه برج لکسون این همکاری در پروژه برج آگرین نیز ادامه یافت.
 • تاریخ
  فروردین 18, 1402
  مکان طرح: گیلان
  تناژ سازه: ۳۵۰تن
  سیتادیوم به عنوان اولین مرکز تجاری – تفریحی – زنجیره ای در ایران است که شعبه رشت آن درزمینی به مساحت 51306 متر مربع واقع در کیلومتر 5 جاده رشت به انزلی در چهار طبقه در حال ساخت می باشد.
 • تاریخ
  فروردین 16, 1402
  مکان طرح: تهران
  تناژ سازه: ۶۰۰۰تن
  لکسون که ساخت آن را شرکت تعاونی توسعه ابنیه همت عهده دار بوده است در سال۱۳۹۳ با شرکت لاهیج سوله جهت ساخت سازه فلزی تمام پیچ و مهره ای عقد قرارداد نمود این برج در ۸طبقه منفی و ۲۴ طبقه مثبت جمعا به تعداد ۳۲ طبقه در ضلع شرقی دریاچه چیتگر تهران احداث گردید.